Google Drive sonunda.

Az önce google tarafından gelen google drive hazır mesajıyla kendim için küçük ama internet için fena sayılmayacak bir hareket başlamış oldu.

Hali hazırda bu tür blut sistemlerinin en iyisi olan ve aktif olarak kullandığım dropbox’a ciddi bir rakib olacağını düünüyorum.

Gerçi microsoftunda sykdrive ile kendi çapında eğlendiği bir ortamda google drive beni şahsen heyecanlandırmadı değil.

paranoya bir yana eller gidip geliyorken aya biz hala yaya…  🙂

https://drive.google.com

 

 

Her yerden erişin.

Google Drive, bulunduğunuz her yerde; web’de, evinizde, iş yerinizde ve hareket halindeyken yanınızda. Siz neredeyseniz, dosyalarınız da tam orada. Harekete ve paylaşmaya hazır. Ücretsiz 5 GB alanı kullanmaya başlayın.
Google Drive aşağıdaki cihazlarda kullanılabilir:

  • PC ve Mac
  • iPhone ve iPad (çok yakında)
  • Android cihazlar
Her yerden erişin
Dosyalarınızı güvenli bir yerde depolayın.

Dosyalarınızı
güvenli bir yerde depolayın.

Kazalar olur. Telefonunuz denize girebilir. Dizüstü bilgisayarınız sonsuz bir uykuya dalabilir. Cihazlarınızın başına ne gelirse gelsin, Google Drive’da depolanan dosyalarınız güvendedir.

Depolamanın ötesine geçin; ortak çalışın.

Google Drive yalnızca dosyalarınızı depolamaktan fazlasını yapmanızı sağlar. Dosyalarınızı herhangi bir cihazdan tam olarak istediğiniz kişilerle paylaşabilir ve onlarla birlikte düzenleyebilirsiniz.
Google Drive, ekip arkadaşlarınız kilometrelerce uzakta olsa bile birlikte çalışmayı daha iyi bir hale getiren düzenleme araçları paketi Google Dokümanlar’a anında erişim sağlar.

Ortak çalışma
Ücretsiz 5 GB depolama alanıÜcretsiz

Ücretsiz 5 GB alana sahip olun.

Ücretsiz 5 GB alanı kullanmaya başlayın. Aylık 2,50 ABD dolarından daha düşük bir fiyata 25 GB’ye geçin ve yok denecek kadar düşük bir fiyata neredeyse her şeyi depolayın.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixteen − 2 =